O firmie

 

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie witamy w naszym sklepie „Art-Zaslony.pl”, w którym mogą Państwo kupić zasłony i poduszki z tkaniny nieprzepuszczającej promieni słonecznych black-out z nadrukiem wykonanym bezpiecznymi dla środowiska farbami ekologicznymi w najnowocześniejszej technice cyfrowej.

 

Proponujemy Państwu nadruki z najpiękniejszymi widokami świata, romantycznymi pejzażami, niepowtarzalnymi, budzącymi wspomnienia miastami i sprzyjającymi odpoczynkowi lub atmosferze pracy obrazami. Każda zasłona i każda poduszka staje się w ten sposób dziełem sztuki. Personalizując w taki sposób wnętrze bardzo szybko Państwo odkryją, że nie tylko Wasz dom, ale i Wasze życie stanie się tak samo pełne barw, pomysłów  i radości!

 

            Zamawiając zasłony, rolety lub poduszki prosimy nie zapomnieć o sprecyzowaniu na adres e-mail: sklep@art-zaslony.pl numeru i nazwy asortymentu, oczekiwanej liczby sztuk oraz adresu dostawy. Odpowiemy Państwu niezwłocznie po zapoznaniu się z zamówieniem! Wasze zamówienie zostanie przesłane pod dowolny wskazany przez Państwa adres, do dowolnego kraju na kuli ziemskiej!

 

Będzie nam bardzo miło, jeżeli będziemy mogli zaliczyć Państwa do grona naszych klientów! Prosimy śmiało pisać, jeżeli zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi komentarzami, pomysłami lub sugestiami. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe!

 

Dziękując za to, że Państwo nas wybrali, łączymy nasze najlepsze pozdrowienia, i niech to, co tutaj znajdziecie, stanie się dla Was oraz dla tych, kogo zechcecie obdarować prezentem, twórczym natchnieniem i zwiastunem  sukcesów! 

 

Zespół Sklepu „Art-Zaslony.pl”

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 323 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Super
2024-03-25
piękne zasłony, świetna jakość
pixel